Mezinárodní doprava a sběrná služba Klatovy – přepravíme zásilky různých rozměrů do Itálie

Potřebujete dopravit zásilku do Itálie a nevíte jakou přepravní společnost zvolit? Je zásilka větších rozměrů nebo se jedná o malý baliček? Společnost Jiří Žabka – level, zvládne obojí.


Mezinárodní doprava Klatovy
Zaměřujeme se na kamionovou a zásilkovou službu mezi Českou republikou a Itálií. Zároveň můžete využít naše služby v Sicílii, Korsice a Sardinii. V zahraničí máme velmi dobré jméno, a to díky dlouhodobé spolupráci, která začala již v roce 1992. Dále nabízíme sběrnou službu, kdy zásilku vyzvedneme ve vašem skladu a dodáme jí na sklad příjemce, a to jak z Itálie, tak do ní. Pro přepravu můžete využít zásilky vážící od 1 kg až po velkorozměrové zásilky s hmotností 25 000 kg. V našem vozovém parku máme 90 nákladních vozidel a dokážeme zařídit také železniční a vodní přepravu. Nabízíme rychlost, spolehlivost a spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Oslovte naší přepravní společnost v Klatovech. Věříme, že budete spokojeni.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava mezi Českou republikou a Itálií

Mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava mezi Českou republikou a Itálií
Jiří Žabka - LEVEL s.r.o. -dopravní společnost se specializací na mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravu a je jedním z předních poskytovatelů přepravních služeb mezi Českou republikou a Itálií.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Jiří Žabka - LEVEL s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Jiří Žabka - LEVEL s.r.o.
www.level-cz.com
Adresa

Adresa

Čapkova 143
Klatovy V 339 01

zabka@level-cz.com
+420 376 310 067


Najdete nás také zde:

ARES
captcha