Zadavatelem microsite je firma Truhlářství Winner Design Jiří HodekKuchyně na míru, vestavěné skříně nebo dětské pokoje - Truhlářství Winner Design

Truhlářství Winner Design z Mostu se věnuje výrobě interiérového nábytku na míru, jako jsou vestavěné skříně, kuchyně nebo dětské pokoje za příznivé ceny.Sháníte do svého domova jedinečné kousky? Pak je neseženete v běžném obchodě, ale u truhláře. Ten je pro Vás totiž vyrobí z kvalitního materiálu, dle Vašich představ a na míru. V Mostě to je například pan Jiří Hodek se svou truhlářskou dílnou Truhlářství Winner Design.

Pořízení interiérového nábytku na míru tkví právě v jeho jedinečnosti. Tyto stylové kousky krásně doplní Váš domov a mohou se stát dominantním prvkem v místnosti. Pan Jiří Hodek pro Vás vyrobí krásné vestavěné skříně, kuchyně na míru a nebo jídelní stoly. To však není vše. V jeho nabídce dále najdete:

- nábytek do dětského pokoje
- obývací stěny
- interiérové dveře
- schodiště
- zábradlí

Nábytek z kvalitního materiálu, dělaný s láskou a pečlivostí a navíc za skvělé ceny. To je nábytek a kuchyně na míru od Jiří Hodek - Truhlářství Winner Design.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY