Chemické čištění odolných skvrn z oděvů a hloubkové čištění koberců

Odolné skvrny ze saka, kostýmu nebo kabátů odstraní pomocí šetrného chemického čištění Prádelna a mandlovna Marie Horáková ve Vyškově. Postaráme se také o hloubkové čištění koberců.


Chemické čištění oděvů a hloubkové čištění koberců
Máte na kostýmku, saku nebo kabátu skvrnu, která Vám svépomocí odstranit? Potřebujete provést hloubkové čištění koberců v kanceláři nebo ve vašem domě? O chemické čištění oděvů i hloubkové čištění koberců se postará Prádelna a mandlovna Marie Horáková ve Vyškově.

Chemické čištění oděvů probíhá pomocí šetrného rozpouštědla v chemickém čistícím stroji, který se postará o to, že daný kus oděvu důkladně vyčistí a odstraní z něj i ty nejvíce odolné skvrny, které za použití běžných pracích prostředků nelze odstranit.

Hloubkové čištění koberců oživí jejich zašlou krásu. Tímto čištěním navíc odstraníte z koberců nepříjemné pachy, roztoče, houby i plísně. Postaráme se o hloubkové čistění koberců v domech, bytech, ale i kancelářských prostorech.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Praní a žehlení osobního prádla, textilu z hotelu a restaurací

Praní a žehlení osobního prádla, textilu z hotelu a restaurací
O praní a žehlení prádla se postará Prádelna a mandlovna Marie Horáková z Vyškova. Vypereme a vyžehlíme nejen textil a prádlo z hotelu a restaurací, ale i osobní textil a prádlo.

Čistírna prádla – praní a mandlování oděvů, textilu včetně žehlení

Čistírna prádla – praní a mandlování oděvů, textilu včetně žehlení
Praní a mandlování prádla, oděvů a dalšího textilu pro domácnosti, ale i hotely a penziony provádí v okolí Vyškova Čistírna prádla Marie Horáková. Zajišťujeme svoz i rozvoz prádla.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Marie Horáková Prádelna a mandlovna
WEBOVÁ STRÁNKA
Marie Horáková
www.pradelnavyskov.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 233/11
Vyškov 682 01

info@pradelnavyskov.cz
+420 517 448 915


Najdete nás také zde:

ARES
captcha