Ubytování v zemědělské usedlosti v tradičním selském stylu v Penzionu U Devíti vidlí

Penzion U Devíti vidlí se nachází ve vesnici Semtěš v Karlových Varech a nabízí k ubytování čtyři zrekonstruované selské pokoje, kde na Vás dýchne krásná tradiční atmosféra.


U_Devíti_vidlí_penzion_ubytování_Sentěš
Máte rádi ubytování ve stylových budovách v přírodě? Nepotřebujete ke své dovolené nebo výletu přepychový luxus moderních hotelů, ale cítíte se dobře v útulném prostředí statku? Pak tu pro Vás máme Penzion U Devíti vidlí, který najdete v Semtěši v okrese Karlovy Vary.

Penzion U Devíti vidlí je krásná zemědělská usedlost, která nedávno prošla rekonstrukcí a nabízí k ubytování krásné čtyři venkovské pokoje s oddělenými i manželskými postelemi. Do pokojů lze přidat přistýlku. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Připojíte se také k Wi-Fi.

V prostorách penzionu najdete společnou kuchyň, kde najdete lednici, vařič a varnou konvici. Najíst se pak můžete ve společné jídelně.

Celá část, kde se nachází ubytování a společné prostory je citlivě zařízena tak, aby zachycovala tradiční selský styl, který ladí s okolní přírodou.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA U Devíti vidlí penzion
WEBOVÁ STRÁNKA
U Devíti vidlí
www.udevitividli.cz
Adresa

Adresa

čp. 10
Semtěš 364 52

info@udevitividli.cz
+420 602 127 681


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha