Filmový a seriálový dabing a tvorba titulků od dabingové společnosti DW Agentura, s.r.o.

DW Agentrura, s.r.o. je Pražská dabingová agentura, která v nahrávacích studiích zajišťuje kvalitní dabing a titulky pro Vaše filmové, seriálové a další projekty.


DW_Agentura_s.r.o._dabingová_agentura
Říkají Vám něco seriály jako M*A*S*H, Beverly Hills 90210 nebo Pobřežní hlídka? A víte, že na jejich výrobě, tedy na českém nadabování se podílel i zakladatel firmy pan Dušan Walter, který v roce 1990 založil vlastní dabingovou společnost DW Agentura, s.r.o..

DW Agentura, s.r.o. je rodinná firma, která se již přes 30 let věnuje dabingu a tvorbě filmových titulků. Bohaté zkušenosti v České televizi, v televizi Nova nebo v i ve spolupráci se zahraničními studii (Netflix, HBO) zaručí, že budete jednat s odborníky ve svém oboru.

DW Agentura, s.r.o. disponuje dvěma nahrávacími studii, které jsou vybavena nejmodernějšími technikou, která zaručí kvalitu nahrávaného zvuku v formátech 2.0 stereo a 5.1..

Pro stoprocentní kvalitu práce pro Vás zajistí rovněž překladatele, titulkáře a jazykové editory a korektory.

Spolupracujte s profesionály ve svém oboru, kteří mají ve svém širokém spektru klientů zákazníky české i ze zahraničí, a kteří se za své působení podíleli na mnoha úspěšných projektech.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA DW Agentura, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DW Agentura, s.r.o.
www.dwagentura.cz
Adresa

Adresa

Komunardů 1091/36
Praha 7 170 00

studio@dwagentura.cz
+420 776 724 022


Najdete nás také zde:

ARES
captcha