Zadavatelem microsite je firma VOP Dolní Bousov, spol.s r.o.Opatření proti povodni - mobilní protipovodňové zábrany od VOP Dolní Bousov spol. s.r.o.

Společnost VOP Dolní Bousov, spol. s.r.o. z okresu Mladá Boleslav se již přes dvacet let věnuje výrobě, montáži a prodeji mobilních protipovodňových zábran.Voda je v životě člověka nenahraditelná, ale dokáže rovněž napáchat i velkou škodu. V případě povodně to je pak škoda nejen na majetku, ale hlavně na životech. Účinně se bránit proti povodním a zachraňovat tak škody na majetku i životech, to je práce společnosti VOP Dolní Bousov, spol. s.r.o..

Společnost VOP Dolní Bousov, spol. s.r.o. z Dolního Bousova v okrese Mladá Boleslav se již přes dvacet let věnuje návrhům, výrobě a prodeji mobilních protipovodňových zábran. Před výrobou se společnost zaměřuje na průzkum terénu, vypracování dokumentace a návrhu spolehlivého řešení proti povodni. Mobilní protipovodňové hrazení, pak vyrobí na míru dle požadované situace a dle přání zákazníka.

Výhoda mobilních protipovodňových hrazení je především v jejich:

- bezúdržbovosti
- lehké manipulaci
- snadné manipulaci (lehce přemístitelné pomocí pár pracovníků)
- snadný převoz (paletové i kontejnerové velikosti)
- výška 0, 5 m až 1 m

Účinná a aktivní ochrana proti povodním, to je řešení od firmy VOP Dolní Bousov, spol.s.r.o..

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Mobilní protipovodňově hrazení |Mladá Boleslav

Mobilní protipovodňově hrazení |Mladá Boleslav

Mobilní ochranu před povodněmi vyrábí a dodává společnost VOP Dolní Bousov. Zajišťujeme kompletní servis zaměření plochy, výroby protipovodňových zábran a jejich umístění. Hrazení sníží či úplně odstraní dopady povodní. Jsme schopni ...