Zadavatelem microsite je firma Obec BřezíObec Březí u Říčan - ideální výletní místo do přírody v nedalekém okolí města Prahy

Obec Březí u Říčan nedaleko hlavního města Prahy Vás zve na malebné toulky středočeskou krajinou s možností výletů do kostela Sv. Bartoloměje nebo na hradiště.Potřebujete na chvíli vytáhnout nos z Prahy a přemýšlíte, kde si zajet odpočinout a zrelaxovat se? Pak se můžete vydat třeba do Obce Březí u Říčan, která leží v krásném prostředí, obklopená pěknou a klidnou přírodou.

V obci najdete základní občanské vybavení k němuž nesmí chybět Restaurace U Rybníka, kde Vás nenechají hladovět a připraví Vám tam dobrou českou kuchyni.

V obci najdete i kulturní vyžití, zajít se můžete podívat na fotbalový zápas Fotbalového klubu Meteor Březí, občané mají k dispozici veřejnou knihovnu a děti se zabaví na novém dětském hřišti. V obci je rovněž Mateřská škola Pohádka.

V okolí si můžete zajít podívat na Kostel svatého Bartoloměje, Sochu svatého Jana Nepomuckého a severně od obce najdete hradiště Staré šance.

Tak si zajeďte odpočinout do krásné a klidné přírody do Obce Březí u Říčan, která se nachází nedaleko Prahy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY