Zadavatelem microsite je firma Chata SýkorkaUbytování v Chata Sýkorka - soukromé wellnes, rybník, dětské hřiště a pohodlné ubytování

Chata Sýkorka v okrese Český Krumlov Vás zve do svého kousku ráje, kde na Vás čeká soukromé wellnes, ubytování až pro devět osob, dětské hřiště a mnohé další.Krásná příroda, odpočinek a relaxace v soukromém wellnes. To vše Vás čeká v Chatě Sýkorka, kterou najdete v Mříči pod Kletí v okrese Český Krumlov.

Chata Sýkorka je přímo stvořená k odpočinku a k relaxaci. Chata poskytuje ubytování až po 9 osob, takže se můžete vydat na dovolenou nejen s rodinou, ale i s přáteli. K dispozici budete mít tři ložnice, s manželskými lůžky a vypůjčit si můžete i dětskou postýlku.

V Chatě Sýkorka Vás čeká veškerý komfort, který si na dovolené můžete přát. V soukromém wellnes Vás čeká vířivka i infra sauna, venku je pro milovníky vody soukromý rybník vhodný pro koupání.

Maminky uvaří skvělý oběd v dobře vybavené kuchyni se sklokeramickou deskou a elektrickou troubou, mytí nádobí nechte na myčce. Kávičku z kávovaru si zase vychutnejte na zahradě nebo na terase.

Děti si můžou vyhrát na venkovním dětském hřišti nebo za špatného počasí v dětském koutku v chatě. K dispozici budete mít i stolní fotbálek.

Tak si přijeďte odpočinout na Chatu Sýkorku, kde Vás čeká relaxace i plno možností výletů po okolí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY