Zadavatelem microsite je firma DESIA, s.r.o.Stavební činnost a instalace vody, topení, plynu a kanalizací od DESIA s.r.o.

DESIA s.r.o. z Ostravy Vítkovic je stavební firma, která postaví železobetonové konstrukce a zařídí instalaci vody, topení, rozvodů plynu a kanalizaci.Odborníci na instalaci vody, topení a plynu. To jsou odborníci ze společnosti DESIA s.r.o. z Ostravy, která pro Vás pracuje již od roku 1998.

Dlouholetá zkušenost v oboru a profesionální přistup k práci. To jsou jedny z mnoha priorit společnosti, která obstarává zakázky pro veřejné i fyzické i právnické subjekty. Mezi její hlavní činnost patří zejména stavební práce a instalace v oblasti vody, plynu, topení a kanalizací.

K dalším činnostem pak patří výstavba železobetonových konstrukcí, tedy monolitů, které postaví pro široké spektrum staveb jako:

- stěny
- skeletové systémy
- základní i stropní konstrukce

Ať už chcete budovat velký stavební projekt nebo prostě jenom zbourat garáž a místo ní postavit parkovací místa nebo novou, společnost DESIA s.r.o. z Ostravy je ten pravý partner pro Váš projekt.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY