Zadavatelem microsite je firma Domácí bistro u Vlka Vladimír VolfPravá italská pizza s domácí rajčatovou omáčkou, prosciuttem nebo parmazánem z Bistra U Vlka

Bistro U Vlka v Brně na ulici Bzenecká 23 si pro Vás připravilo neodolatelnou nabídku italských pizz, které Vás svou jedinečnou chutí zanesou přímo do Itálie.Není pizza jako pizza, a pokud si chcete vychutnat tu pravou italskou pizzu, pak jedině v Bistru U Vlka, které najdete v Brně na ulici Bzenecká 23.

Bistro U Vlka pro Vás připraví lahodnou italskou pizzu, která Vás chutí zanese přímo do slunné Neapole. Propracované těsto, které zraje 48 hodin a suroviny, které jsou přímo z Itálie. To vše dohromady tvoří jedinečnou souhru, kterou si zamilujete.

Vybrat si můžete z různých druhů pizz, takže si pochutnají ti, co si rádi dají klasiku i něco výjimečného. Vybrat si můžete z širokého sortimentu pizz, mezi které patří například:

- Margheritta
- Marinara
- Prosciutto Crudo
- Quattro Formaggi

Domácí rajčatová omáčka, kvalitní prosciutto a zrající sýry a to vše na tenkém a křupavě opečeném těstě, které se Vám bude rozplývat na jazyku. To jsou italské pizzy z Bistra U Vlka, které jen čekají, až si je objednáte.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY