Pravá italská pizza s domácí rajčatovou omáčkou, prosciuttem nebo parmazánem z Bistra U VlkaBistro U Vlka v Brně na ulici Bzenecká 23 si pro Vás připravilo neodolatelnou nabídku italských pizz, které Vás svou jedinečnou chutí zanesou přímo do Itálie.

Není pizza jako pizza, a pokud si chcete vychutnat tu pravou italskou pizzu, pak jedině v Bistru U Vlka, které najdete v Brně na ulici Bzenecká 23.

Bistro U Vlka pro Vás připraví lahodnou italskou pizzu, která Vás chutí zanese přímo do slunné Neapole. Propracované těsto, které zraje 48 hodin a suroviny, které jsou přímo z Itálie. To vše dohromady tvoří jedinečnou souhru, kterou si zamilujete.

Vybrat si můžete z různých druhů pizz, takže si pochutnají ti, co si rádi dají klasiku i něco výjimečného. Vybrat si můžete z širokého sortimentu pizz, mezi které patří například:

- Margheritta
- Marinara
- Prosciutto Crudo
- Quattro Formaggi

Domácí rajčatová omáčka, kvalitní prosciutto a zrající sýry a to vše na tenkém a křupavě opečeném těstě, které se Vám bude rozplývat na jazyku. To jsou italské pizzy z Bistra U Vlka, které jen čekají, až si je objednáte.Zadavatelem microsite je firma 

Domácí bistro u Vlka Vladimír VolfRehabilitace, fyzioterapie a zdravotní cvičení Osek, okres Beroun.

Rehabilitace, fyzioterapie a zdravotní cvičení Osek, okres Beroun

Originální kované ploty, brány nebo bytové doplňky od Umělecké kovářství FABRI spol. s.r.o..

Originální kované ploty, brány nebo bytové doplňky od Umělecké kovářství FABRI spol. s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Obědy z poledního menu restaurace AIR CLUB nově na DÁME JÍDLO

FBA spol.s r.o. Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB

Obědy z poledního menu restaurace AIR CLUB nově na DÁME JÍDLO

Restaurace AIR CLUB, kterou najdete u terminálu 3 pražského letiště Václava Havla na Praze 6-Ruzyně, nově umožňuje objednat obědy z poledního menu přes DÁME JÍDLO.


Terasy Café v Liberci  - Následujte náš FB a nezmeškejte žádnou akci - přidáváme nové příležitosti, které by Vám neměly uniknout!

Terasy Cafe Apartmánové ubytování Liberec

Terasy Café v Liberci - Následujte náš FB a nezmeškejte žádnou akci - přidáváme nové příležitosti, které by Vám neměly uniknout!

Chcete být v obraze s naší neustále se rozšiřující nabídkou a akcemi? Sledujte nás na našich Facebookových stránkách! U nás si můžete vychutnat kvalitní vína a občerstvení ve vinárně v Liberci.


Pronájem prostor pro pořádání školení, konferencí, firemních akcí a rodinných oslav

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace Střední hotelovka Opava

Pronájem prostor pro pořádání školení, konferencí, firemních akcí a rodinných oslav

Pronájem prostor pro pořádání školení, firemních akcí a rodinných oslav zajistí Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola Opava v prostorách restaurace Vesna


Oslava narozenin, promoce, svatby v rodinném vinařství v Mikulově

Víno Šimák s.r.o. Víno z Mikulova

Oslava narozenin, promoce, svatby v rodinném vinařství v Mikulově

Restaurace a vinné sklípky rodinného vinařství Víno Šímák v Mikulově je tím pravým místem pro konání společenských události, jako je oslava narozenin, promoce, svatba nebo firemní akce.


Staročeská, italská, mexická, japonská kuchyně Žďár nad Sázavou

Restaurace a hotel U Hrocha

Staročeská, italská, mexická, japonská kuchyně Žďár nad Sázavou

ubytování, restaurace, stravování, orientální i česká kuchyně, hotel, hotelová vinárna, dětské i bezmasé pokrmy, sklářská huť, Privat wellness