Zadavatelem microsite je firma Úklidové Sluníčko Lyudmyla ProkhorenkoÚklidové služby, kompletní úklid, úklid bytových a nebytových prostor

Představujeme Vám společnost Úklidové Sluníčko - Lyudmyla Prokhorenko. Provádíme kompletní jednorázové i pravidelné úklidové služby bytových a nebytových prostor.Hledáte kvalitní a spolehlivou úklidovou službu? Potřebujete udělat jednorázový úklid nebo sháníte firmu, která bude provádět úklid pravidelně?

Neváhejte oslovit společnost Úklidové Sluníčko - Lyudmyla Prokhorenko, která se již téměř 20 let zabývá kompletní úklidovou činností v Praze a blízkém okolí. Úklid provádíme v domácnostech, bytech a domech, dále také v nebytových prostorech jako jsou kanceláře, obchody a ostatních firemní prostory. Obrátit se na nás můžete v případě, pokud potřebujete provést úklid v novostavbě nebo po rekonstrukci.

Samozřejmostí je běžný úklid jako je vytírání, luxování, otření dostupných povrchů a ploch, úklid koupelny a wc. Nabízíme také možnost mytí oken, praní záclon, výměnu ložního prádla a žehlení.

Poskytujeme také služby pro seniory a hlídání dětí.

Naše zaměstnance pečlivě vybíráme a řádně zaškolíme, proto Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní služby.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY