Alkoholické nápoje a destiláty - výroba a prodej whisky, vodky a likérů v Palírna U Zeleného stromu

Palírna U Zeleného stromu z Ústí nad Labem je nejstarší evropská palírna a jeden z předním výrobců alkoholických nápojů u nás. V nabídce najdete whisky, vodku, likéry i ovocné destiláty.


Palírna_U_Zeleného_stromu_Ústí_nad_Labem_výroba_prodej
Rádi si občas dáte skleničku něčeho ostřejšího? A přemýšleli jste někdy, odkud se vlastně všechny ty alkoholické nápoje berou. Pak Vám rádi představujeme Palírnu u Zeleného stromu, která je nejstarší palírnou v Evropě a největším českým výrobcem lihovin u nás.

Palírna U Zeleného stromu se datuje svým vznikem k roku 1518 a ve svém výrobním procesu se zaměřuje na výrobu alkoholických nápojů a destilátů, jejichž názvy Vám jistě nebudou cizí. V širokém portfoliu značek tak najdete:

- Stara Myslivecká
- BLEND 42 VODKA
- Hanácká vodka
- Starorežná
- Vaječný sen
- Royal
- ovocné destiláty

a mnohé další. Pokud se o proces výroby zajímáte, není problém si v Palírně U Zeleného stromu domluvit exkurzy. Tam Vás provedou celým výrobním procesem od stáčecí linky přes sklepy až po bar, kde se provádí degustace.

Podrobnější informace o exkurzi Vám rádi sdělí na webových stránkách Palírna U Zeleného stromu, kterou najdete v Ústí nad Labem.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Palírna U Zeleného stromu a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Palírna U Zeleného stromu a.s.
palirnauzelenehostromu.cz
Adresa

Adresa

Drážďanská 14/84
Ústí nad Labem - Krásné Březno 400 07

objednavky@palirna.cz
+420 411 134 411


Najdete nás také zde:

ARES
captcha