Ruční automyčka, komplet mytí interiéru, exteriéru Vašeho vozu - online rezervace

O dokonale čistý exteriér i interiér Vašeho automobilu se Vám komplet postarají profesionálové z autosalonu AUTO TICHÝ v Ostravě! Vytvořte si online rezervaci v ruční automyčce ještě dnes!


Ruční mytí aut Ostrava komplet
Ruční automyčka Ostrava - mytí interiéru, exteriéru, komplet, mokré čištění interiéru, online rezervace. Za použití moderní technologie a šikovných rukou našich děvčat z autosalonu AUTO TICHÝ s.r.o. bude Vaše auto jako nové!


Rychlé umytí za 20 minut? Ne! Na mytí si dáváme opravdu záležet, aby byl Váš automobil dokonale čistý! Jak postupujeme?

Začneme odstraňovačem hmyzu, po té vůz opláchneme a přejdeme na šamponování, po kterém přijde na řadu oplachový vosk. Exteriér vozu je dokonale čistý a lak se leskne. Po té se pustíme do interiéru - látkové koberečky čistíme mokrým vzduchem a gumové na mokro včetně ošetření gumy. Pokud má Vás automobil látkové sedačky, naneseme aktivní čistič na interiér a vyčistíme (provádíme mokré čištění sedaček). Samozřejmostí je také ošetření plastů a kůže v interiéru. Nezapomínáme ani na ošetření pneu a venkovních plastů včetně chromu.

Přijet k nám můžete s osobním vozem, SUV, dodávkou i vícemístným automobilem.

Ceník a možnosti programů mytí snadno zadáte při online rezervaci - jsme zde pro Vás v pracovní dyn od 7:00 do 17:00 hodin.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Prodej a kvalitní servis aut v autosalónu vozů Peugeot a Ford

Prodej a kvalitní servis aut v autosalónu vozů Peugeot a Ford
Pokud si nevíte rady s výběrem vozidla a nebo Vaše auto potřebuje pravidelný servis, můžete se spolehnout na autosalón vozů Peugeot a Ford v Havířově.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTO TICHÝ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTO TICHÝ s.r.o.
www.autotichy.cz
Adresa

Adresa

Dělnická 101
Havířov - Prostřední Suchá 735 64

info@autotichy.cz
+420 596 412 700


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha