Business konzultace a byznys poradenství pro stávající i začínající podnikatele

Business konzultace a byznys poradenství pro stávající i začínající podnikatele poskytuje firma KASKARA s.r.o. Pomůžeme Vám s využitím dotací, hledáním sponzorů i business strategií.


Business konzultace a poradenství Brno
Začali jste podnikat a rádi byste využili dotace? Hledáte sponzory pro Vaše podnikání? Potřebujete vylepšit monetizační strategii? V tom případě využijte business konzultace společnosti KASKARA s.r.o.

Pokud potřebujete znovunastartovat Váš projekt nebo se Vám snížily prodeje následkem krize neváhejte se na nás obrátit. Dokážeme vytáhnout z Vašeho projektu to nejlepší a poradíme Vám, jakou strategii zvolit, aby se Vaše podnikání rozjelo i v době krize. KASKARA s.r.o. z Brna poskytuje business konzultace a poradenství v oblasti využití dotací i na poli krizového řešení a dokonce i ozdravení projektu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Jak začít podnikat – start mentoring, pomoc s rozjezdem podnikání v době krize

Jak začít podnikat – start mentoring, pomoc s rozjezdem podnikání v době krize
Pokud jste se rozhodli podnikat a nevíte, jak začít, nebo začínáte podnikat v době krize, společnost Kaskara, s.r.o. Vám pomůže odstartovat Vaše podnikání. Poskytujeme také start mentoring.

Využití prodejního potenciálu a zatraktivnění produktu, zvýšení obratu efektivní monetizační strategii

Využití prodejního potenciálu a zatraktivnění produktu, zvýšení obratu efektivní monetizační strategii
Jedinečnou strategii, která zvýší Vaše obraty, udělá Váš produkt nebo službu atraktivnější a využije jeho veškerý prodejní potenciál, je monetizační strategie na míru od společnosti KASKARA s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kaskara, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Kaskara, s.r.o.
www.kaskara.cz
Adresa

Adresa

Cacovická 12
Brno-sever 614 00

hello@kaskara.cz
+420 602 355 883


Najdete nás také zde:

ARES
captcha