Spojovací materiál světové kvality - pojistné kroužky od ROTOR CLIP s.r.o.ROTOR CLIP s.r.o. z okresu Litoměřic je český výrobní závod přední světové firmy, který se zabývá výrobou spojovacího materiálu jako jsou pojistné kroužky.

Kvalitní spojovací materiál od předního světového výrobce. To jsou pojistné kroužky od společnosti ROTOR CLIP s.r.o. Czech, která je výrobním závodem této velké společnosti a najdete ji v Boudyně nad Ohří v okrese Litoměřice.

ROTOR CLIP s.r.o. český výrobní závod byl založen v roce 2012 a vyrábí kvalitní spojovací materiál pro automobilový, větrný, kosmický, ropný a lékařský průmysl. Hlavním výrobním produktem jsou pak pojistné kroužky. Ty najdete v těchto provedeních:

- přídržné kroužky kuželovitých profilů
- pojistné kroužky s konstantním průřezem
- spirálové pojistné kroužky
- vlnové pružiny
- samokompenzační hadicové svorky

A jako další produkt výroby si od nich můžete pořídit kvalitní nářadí jako jsou kleště, aplikátory, dávkovače nebo upínací nástroje.

Společnost ROTOR CLIP s.r.o. splňuje nejvyšší podmínky jakosti a kvality výrobku a je držitelem mnoha certifikátu ISO nebo IATF.Zadavatelem microsite je firma 

Rotor Clip s.r.o. pojistné kroužkyKontaktujte nás
captcha

Související microsite
Šrouby Klocová - Vaše první volba pro spojovací materiál a profesionální servis

Ivana Košátková - Šrouby Klocová Spojovací materiál Kolín

Šrouby Klocová - Vaše první volba pro spojovací materiál a profesionální servis

Objevte široký výběr kvalitního spojovacího materiálu a nechte se inspirovat naším profesionálním servisem. Připraveni jsme splnit vaše požadavky a přinést pevnost do každého vašeho projektu.


Spojovací díly nejen pro automobilový průmysl a  nestandardní spojovací materiál

LAGUS s.r.o.

Spojovací díly nejen pro automobilový průmysl a nestandardní spojovací materiál

Pokud hledáte dodavatele spojovacího materiálu, ať již standardního či nestandardního, pak se neváhejte obrátit na proslulou společnost LAGUS s.r.o. z Jihlavy.


Spojovací materiál pro řemeslníky, kutily a domácnosti v Kolíně a Kutné Hoře -  šrouby, matice, podložky a více

Ivana Košátková - Šrouby Klocová Spojovací materiál Kolín

Spojovací materiál pro řemeslníky, kutily a domácnosti v Kolíně a Kutné Hoře - šrouby, matice, podložky a více

Hledáte spolehlivého dodavatele spojovacích materiálů v Kolíně, Kutné Hoře nebo okolí? Naše prodejny nabízejí široký sortiment zboží, včetně šroubů, matic, podložek, kotoučů, vrutů a dalšího.


Nástavce, bity a utahováky, spojovací materiál - prodej

Jakub Kokeš CZ, s.r.o.

Nástavce, bity a utahováky, spojovací materiál - prodej

Prodej kvalitní kotevní techniky a spojovacího materiálu nabízí společnost Jakub Kokeš CZ, s.r.o v Brně - seženete zde nástavce, bity i utahováky.


Výroba zakázkových spojovacích dílů

LAGUS s.r.o.

Výroba zakázkových spojovacích dílů

Výroba zakázkových spojovacích dílů firmou LAGUS s.r.o. dle požadavků klienta. Jak pro Českou republiku tak pro Rakouské, Německé, Francouzské nebo Italské světové firmy.