Zadavatelem microsite je firma JAST, s. r. o.Dopravní značení pro pozemní komunikace - svislé, vodorovné a další dopravní značení - JAST s.r.o.

JAST s.r.o. z okresu Rychnov nad Kněžnou zajišťuje prodej, dodávku, montáž a servis svislých a vodorovných dopravních značek, a postará se i dodávku posypových směsí.Bez dopravních značek by to na silnicích nešlo. Dopravní značky jsou základní stavebním kamenem správné a bezpečné jízdy, protože nás upozorňují na veškeré dění a situace na silnici. Ať už je to nově postavená křižovatka, kruhový objezd nebo práce na vozovce.

Společnost JAST s.r.o. z Doudleby nad Orlicí z okresu Rychnov nad Kněžnou dodává, montuje a zajišťuje servis dopravních značek již od roku 1995. Objednat si od nich můžete jak svislé, tak vodorovné dopravní značení. Dále je dodavatelem:

- kuželů
- směrových sloupků
- patníků
- zpomalovacích prahů
- zrcadel
- balisetů

a v neposlední řadě pro Vás má i posypové soli a asfaltové směsi.

Přes tisíce dopravních značení a přes sto spokojených zákazníků z řad obcí a měst. To jsou výsledky dobře odvedené práce společnosti JAST s.r.o., která i pro Vás zajistí to správné dopravní značení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY