Předškolní vzdělávání s programem Se sluníčkem po celý rok v Mateřská škola SLUNÍČKO

Mateřská škola SLUNÍČKO z Brna - Bystrc je tří třídová mateřská školka, která je v klidné části Brna a zajistí kvalitní předškolní vzdělávání pro Vaše děti od tří let.Vybrat vhodnou školu pro Vašeho malého miláčka nemusí být vždy jednoduché. Každý rodič chce pro své dítě kvalitní předškolní vzdělání, které dítě bude bavit. Pokud jste z Brna a hledáte školu, kde se po celý rok smějí jako sluníčka, pak se podívejte na Mateřskou školu SLUNÍČKO.

Mateřská škola SLUNÍČKO najdete v části Brno - Bystrc. Škola se nachází na okraji sídliště v klidné části, která je obklopená přírodou. Do školky se vejde kolem 84 dětí a v provozu jsou celkem tři třídy:

- Motýlci
- Koťátka
- Berušky

Škola má nádhernou zahradu, kde mohou děti trávit svůj čas aktivním hraním na pískovištích nebo na malém dopravním hřišti. Na svačiny a obědy, pak budou docházet do školní jídelny.
Mateřská škola SLUNÍČKO má pro Vaše nejmenší nachystaný celoroční program Se sluníčkem po celý rok, který provede Vaše děti celým školním rokem. Naučí je novým věcem pomocí her a kolektivních činností.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY