Zadavatelem microsite je firma Hotel LonyUbytování v pokojích a apartmánech s wellnes nedaleko Prahy v Hotelu Lony

Hotel Lony leží nedaleko Prahy ve vesnici Kozovaty a zve návštěvníky k odpočinku v útulných pokojích a apartmánech s wellness a na vynikající jídlo do hotelové restaurace.Hledáte krásné a útulné místo nedaleko Prahy, kde si můžete v klidu užit odpočinku? Pak již nehledejte a podívejte se na Hotel Lony, který se nachází nedaleko Prahy ve vesnici Kozovazy, která je čtvrt hodiny cesty od Prahy.

Hotel a jeho malebné prostředí přímo vybízí k odpočinku a k relaxaci. Najdete zde útulné ubytování ve dvou a tří lůžkových pokojích a nebo privátních apartmánech, které mají i soukromou whirpool a saunu. V obou variantách však najdete krásně vybavené pokoje s masivním nábytkem, pohodlnýma postelemi, TV se satelitním připojením, Wi-Fi zdarma a koupelnou s ručníky a fénem.

K Hotelu Lony náleží i Hotelová restaurace U Lonských, kde Vám uvaří skvělou českou i mezinárodní kuchyni. Na zahrádce si vychutnáte dobré pivo a děti se zabaví na dětském hřišti.

Pro miloviníky zvířat je součástí komplexu farma, kde najdete koně a další drobné zvířata. Uvidíte, že Vaše malé ratolesti budou se zvířátek nadšení.

V okolí Hotelu rovněž najdete plno dalších možností k aktivním výletům.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY