Zadavatelem microsite je firma Slunce v dlani, o.p.s.Terénní služby osobní asistence Ostrava - pomoc lidem s jejich soběstačností

Máte ve své rodině někoho, kdo potřebuje pomoc se svojí soběstačností? Máte náročné zaměstnání a chcete poskytnout svým nejbližším tu nejlepší péči?Nabízíme terénní služby osobní asistence, a to seniorům trpící demencí, nevyléčitelně nemocným a zdravotně postiženým lidem, osobní asistenci dětem. Pomáháme zachovat soběstačnost tam, kde se lidé cítí nejlépe, a to přímo u nich doma. Poskytneme pomoc v přípravě a podávání jídla, osobní hygieně a doprovodíme vás například k lékaři nebo na úřad. Využíváme ergoterapeutické postupy, trénink paměti a neverbální komunikaci. Přizpůsobíme se vašim potřebám a zdravotnímu stavu. Pokud sháníte někoho, kdo vašim blízkým poskytne komplexní péčí neváhejte nás kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Dopravní služby, bezbariérová doprava k lékaři, do nemocnice Olbramice

Dopravní služby, bezbariérová doprava k lékaři, do nemocnice Olbramice

Nabízíme Vám dopravu 9-ti místným osobním bezbariérovým automobilem k lékaři či na rehabilitaci, zpět Vás zavezeme do 30 min od zavolání!


Dopravní služby, převoz bezbariérovým vozem, dovoz nákupu do domu

Dopravní služby, převoz bezbariérovým vozem, dovoz nákupu do domu

Bezbariérový převoz osob či dovoz nákupu do 30 minut snadno a rychle díky společnosti SLUNCE V DLANI, O.S.P. – DOPRAVNÍ SLUŽBY z Olbramice.