Zadavatelem microsite je firma AUTOCENTRUM PIMES s.r.o.Autoškola a školicí středisko pro profesní řidiče a řidiče referenty od AUTOCENTRUM PIMSE s.r.o.

AUTOCENTRUM PIMES s.r.o. je moderní autoškola v Praze, která nabízí individuální výuku, ale i školící středisko pro profesní řidiče a řidiče referenty.Uvažujete, že je čas naučit se řídit auto? Nebo hledáte společnost, která vyškolí Vaše zaměstnance v profesním řízení? Pak už nehledejte a podívejte se na nabídku společnosti AUTOCENTRUM PIMES s.r.o., která sídlí v Praze.

AUTOCENTRUM PIMES s.r.o. je moderní autoškola, která se přizpůsobí Vašim požadavkům. Potřebujete individuální přistup, ale chcete chodit do autoškoly, kde učí profesionálové s mnoha lety zkušeností? Pak jste našli dobře. V rámci svých služeb pro Vás nabízí lekce ve všední dny od 7 -21, ale je možné se domluvit i na víkendech. A navíc Vás vyzvednou tam, kde Vy sami budete potřebovat. Začít Vaši lekce tak můžete po škole nebo po práci.

Mimo autoškolu nabízí AUTOCENTRUM PIMES s.r.o. také profesní školení řidičů a školení řidičů referentů.

Pro celou nabídku služeb a ceník se neváhejte podívat na webové stránky společnosti AUTOCENTRUM PIMSE s.r.o., která je Vašim prostředníkem k vysněnému řidičskému průkazu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY