Průmyslové armatury, ventily, šoupátka, pneumatické válce, klapky a mnoho dalšího dodává firma Roman Juřík už 20 let. Jsme oficiálním distributorem ASCO A AVENTICS. Naše výrobky oceníte v chemii, plynárenství, potravinářství, vodárenství, ale i v dalších průmyslových odvětvích. Většinu sortimentu máme skladem a dodáme do druhého dne. Provádíme také seřízení pojistných a redukčních ventilů. Prohlédněte si katalog výrobků na našem webu nebo navštivte naši provozovnu v Ostravě–Vítkovicích.
Naše společnost se zaměřuje na dodávku, montáž a také servis garážových vrat, dveří, bran, oplocení, průmyslových vrat, dopravních zábran a také pohonů. V naší široké nabídce naleznete sekční garážová, výklopná, rolovací, boční sekční vrata, vrata s otočnými křídly. Dále nabízíme domovní, vchodové a interiérové dveře, funkční dveře a vedlejší garážové dveře.
GEMATEST spol. s r.o. je společnost, která se zabývá geotechnikou, inženýrskou geologií, hydrogeologií a analytickou chemií. Nabízí široké spektrum odborných činností, jako jsou geotechnické a inženýrskogeologické průzkumné práce, laboratorní zkoušky zemin, hornin a kameniva, analýzy a vzorkování vod, odpadů, půd a dalších materiálů.
Specialistou pro průmyslovou automatizaci v mnoha průmyslových odvětvích je společnost TURCK, s.r.o. z Hradce Králové. Společnost poskytuje produkty a řešení, které zvyšují použitelnost a efektivnost aplikace, ať už se jedná o stroj nebo výrobní linku v automobilovém, transportním, potravinářském, chemickém nebo farmaceutickém průmyslu. Firma dodává senzory, detekce, konektory, signalizační a osvětlovací prvky pro průmyslovou automatizaci nebo RFID systémy.