Zadavatelem microsite je firma HOTEL KROKUS ***Hotel Krokus - ubytování v horském hotelu se snídaní v ceně a italskou restaurací

Hotel Krokus v Peci pod Sněžkou leží v krásném prostředí hor Krkonoš a nabízí pohodlné ubytování se snídaní v ceně a vynikající italskou restauraci.Na hory v zimě i v létě. Na horách se totiž nebudete nikdy nudit. A ubytovat se můžete v nádherném horském Hotelu Krokus, který leží v centru horského střediska v Peci pod Sněžkou. Objevujte krásy Krkonoš.

Hotel Krokus nabízí útulné ubytování v šestnácti dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. V pokojích najdete:

- koupelnu
- TV
- připojení k Wi-fi
- pohodlné dřevěné postele

Navíc Vás může potěšit, že v ceně máte snídaně, které jsou podávány na švédských stolech a domácí mazlíčci jsou povoleni. Využít můžete i hotelovou saunu.

Na skvělé jídlo si můžete zajít do hotelové restaurace, kde vaří vynikající italskou kuchyni a pro mlsné jazýčky i výborné moučníky, zmrzlinové poháry a kávičku.

V okolí hotelu najdete plno vyžití. V zimě to jsou běžky a lyže a v létě si můžete zajít na na pěší túry, vyzkoušet jednu z mnoha cyklistických tras nebo zajít do Relax parku, který nabízí bohatou zábavu pro děti i dospělé.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ubytování v centru horského střediska Pece pod Sněžkou

Ubytování v centru horského střediska Pece pod Sněžkou

Objevte krásy Krkonoš a přijeďte strávit dovolenou do Pece pod Sněžkou. Ideální místo pro běžkové i sjezdové lyžování. Rezervujte si ubytování v Krkonoších v našem HOTELU KROKUS ***.