Zadavatelem microsite je firma Restaurace SportČeská i mezinárodní kuchyně, dobré pivo a sportovní a dětské hřiště v Restauraci Sport

Restaurace Sport z Hradce nad Moravicí pro Vás připraví skvělé jídlo, na čepu na Vás čeká vynikající pivo a víno a děti se zabaví v dětském koutku nebo venkovním hřišti.Skvělé jídlo, příjemné prostředí a sportovní využití. To vše najdete v nově zrekonstruované Restauraci Sport, kterou najdete v Hradci nad Moravicí.

Restaurace se nedávno oblékla do nového kabátku, a tak Vás čeká příjemné prostředí s moderním designem. Celá restaurace má bezbariérový přístup, takže je tam snadná dostupnost. Pro rodiny s dětmi je tam přichystaný dětský koutek, dětské venkovní hřiště a přebalovací pult pro ty nejmenší. Restaurace je součástí sportovního areálu, kde najdete fotbalové a tenisové hřiště nebo venkovní koupaliště.

Jestli se na něco opravdu můžete těšit, pak je to výborné jídlo a pití. V nabídce najdete skvělou moderní i mezinárodní kuchyni a na čepu najdete dobré pivo, víno i kávu.

Tak si zajděte na dobré jídlo a pití a strávíte příjemný den v Restauraci Sport.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY