Zadavatelem microsite je firma COOPHARMA s.r.o.Balení pevných léčiv a výroba desinfekce Peroxid vodíku COO od Coopharma s.r.o.

Coopharma s.r.o. z Prahy je společnost, která se zabývá blistrováním a balením pevných léčiv a výrobou desinfekce, která má mnohostranné využití pro zdraví i domácnost.Společnost jež se již přes 30 let zabývá balením léčiv a výrobou desinfekce. To je společnost Coopharma s.r.o., která sídlí v Praze.

Coopharma s.r.o. se zaměřuje na balení pevných lékových forem v podobě tablet a cps. V tomto oboru pro Vás dokáže zajistit rovněž ochranu proti padělání a potřebný materiál pro balení a přebalování. Flexibilita společnosti a vlastní areál zajišťují profesionální přistup k balení a blistrování léčiv.

Mezi její další činnosti pak patří výroba vlastní desinfekce, antiseptika Peroxid vodíku COO 3% 100ml, které je vhodné pro rychlou desinfekci a zastavení krvácení u drobných ran a oděrek, menší řezné a tržné rány nebo po bodnutí hmyzem. Mezi její další výhody a použití patří:

- možnost aplikovat, a následně omýt ovoce a zeleninu a zbavit jej tak pesticidů
- odstranění zápachu (lednice, chladnička, ...)
- pro lesk podlahy, pro všechny typy podlah
- pro lesk, objem a jemnost vlasů

Pro další využití antispetika nebo podrobnějších informacích o blistrování a balení léčiv neváhejte kontaktovat společnost Coopharma s.r.o. z Prahy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY