Zadavatelem microsite je firma tx HOTEL s.r.o.Sportovní a dětské hřiště, útulné ubytování a snídaně v ceně v TX Hotelu

TX Hotel z Hostinného v okrese Trutnov nabízí ubytování pro jednotlivce i rodiny, firemní akce, svatby nebo teambuildingy v krásném prostředí se sportovním areálem.Ať už chystáte svatbu, teambuilding, firemní akci nebo chcete prostě jen tak s rodinnou nebo partnerem vyrazit na dovolenou TX Hotel v Hostinném je pro Vás to pravé.

TX Hotel se nachází v Hostinném v okrese Trutnov a je vhodný pro každého, kdo svou dovolenou rád tráví aktivně. Ať už budete chtít do pohybu zapojit rodinu nebo své kolegy, věřte, že v TX Hotelu se nudit nebudete.

Hotel disponuje krásnými 2-4 lůžkovými pokoji s celkovou kapacitou padesáti lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, TV, lednicí a fénem. V ceně ubytovaní máte navíc snídaně, pokud budete chtít je možné si domluvit i polopenze. Na obojí budete chodit do hotelové restaurace, která se zaměřuje na kvalitní a moderní kuchyni.

Hotelový areál je vybaven sportovními hřišti pro:

- tenis
- beach volejbal
- squash
ale najdete zde i fitness centrum, můžete si dopřát masáže, saunu nebo solárium.

Pro děti je zde dětské hřiště a hotel i restaurace mají bezbariérový přístup. V blízkosti hotelu je pak pro nadšence plavání i koupaliště.

Za skvělou dovolenou nebo na firemní akci do TX Hotelu v Hostinném.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY