Jízda na horských tříkolkách pro rodiny s dětmi i jednotlivce v Šerlišský mlýn Deštná

Skiareál Šerlišský mlýn v Deštné v Orlických horách nabízí lezní adrenalinovou zábavu pro jednotlivce i rodiny s dětmi, a to na jízdu na horských tříkolkách.


TEND_Švejda_s.r.o._Šerlíšský_mlýn_jízda_na_horských_tříkolkách
Že se do hor jezdí jenom v zimě na lyže a snowboard? Ale kdepak! Do Orlických hor můžete zavítat i v létě a rovnou třeba do Skiareálu Šerlišský mlýn v Deštná v Rychnově nad Kněžnou, kde na Vás čeká adrenalinová zábava.

Vyrazte v páru nebo s rodinou do Skiareálu Deštná, kde na Vás v létě čeká parádní adrenalinová jízda na horských tříkolkách a kárách. Tříkolky jsou vhodné jak pro dospělé, tak pro děti, v případě menších dětí je to pak spolujízda s jedním z rodičů. Povinnou výbavou každého jezdce je helma!

Tříkolky jsou vybaveny dvojím systémem brzdění, a to brzdou bubnovou a mechanickou kotoučovou brzdou. Pohodlné sedadlo spolu s nízkým těžištěm tříkolky pak zaručí pohodlnou a bezpečnou jízdu. A pokud chcete zůstat déle a užít si krásy Orlických hor, pak se můžete ubytovat v chatě Kačenka.

Sjezdovky jsou otevřeny denně od 10:00 - 17:00 h.

Tak na nic nečekejte a jeďte si užít plno zábavy do krásných Orlických hor a Skiareálu Šerlišský mlýn v Deštná v Rychnově nad Kněžnou.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TENDR Švejda, s.r.o. Skiareál Šerlišský mlýn
WEBOVÁ STRÁNKA
TENDR Švejda, s.r.o.
www.skidestne.cz
Adresa

Adresa

418
Deštné v Orlických horách 517 91

tendrstart@seznam.cz
+420 777 241 190


Najdete nás také zde:

ARES
captcha