Zadavatelem microsite je firma BESTRENT s.r.o.Půjčovna a prodej stavební mechanizace a nářadí, pronájem s obsluhou, záruční a pozáruční opravy

Společnost BESTRENT se zabývá především pronájmem a prodejem stavební mechanizace a nářadí. Nabízíme k prodeji kompletní sortiment nového nářadí a mechanizace a záruční i pozáruční opravy produktů.Společnost BESTRENT s.r.o. se zabývá především pronájmem a prodejem stavební mechanizace a nářadí, jako jsou například čerpadla, vibrátory, míchačky, brusky na beton, hydraulické agregáty, vrtací kladiva, kompresory, lešení, pracovní plošiny, zahradní technika a další. Zákazníkům nabízíme také pronájem mechanizace s kvalifikovanou obsluhou. Samozřejmostí je dovoz a odvoz strojů a mechanizace ze stavby a na stavbu, který zajistíme buď vlastní dopravou nebo smluvními dopravci. Nabízíme k prodeji kompletní sortiment nového nářadí a mechanizace a záruční i pozáruční opravy produktů zakoupených v naší společnosti.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pronájem, prodej a servis stavební mechanizace a nářadí Brno, vrtací ...

Pronájem, prodej a servis stavební mechanizace a nářadí Brno, vrtací ...

Nabízíme širokou nabídku mechanizace a nářadí k pronájmu i prodeji a také poskytujeme specializované služby včetně servisu a oprav.


Stavební stroje a mechanizace, ruční nářadí – prodej, pronájem

Stavební stroje a mechanizace, ruční nářadí – prodej, pronájem

Stroje a technika do stavebnictví, ruční nářadí, stavební mechanizace pro hutnění a přesun zeminy, lešení či čerpadla prodává a zapůjčuje BESTRENT s.r.o., Brno.