Zadavatelem microsite je firma DENELL Trade s.r.o.Vybavení do mateřských škol, kvalitní nábytek, postýlky a židle

Chcete Vaši školku či herní skupinku vybavit novým kvalitním nábytkem, který vydrží i nejemné zacházení malých dětí? Tak to jsme zde pro vás.Naše společnost DENELL Trade s.r.o. se již řadu let zaměřuje na výrobu bytelného vybavení do školek, herních koutků či dětských skupin. Naše portfolio produktů je velmi široké a jste schopni u nás vybavit celou mateřskou školu. Nabízíme stoly, židle, lavičky, šatny, vybavení pro spánek jako lehátka, postýlky, matrace a lůžkoviny. Dále Vám můžeme dodat dělící stěny a věšáky do koupelen, přebalovací pulty, herní prvky z laminátu nebo pur pěny. Dominantou naší výroby jsou laminátové skříňky řady BASIC v různém barevném provedení, které děti milují.
Pokud chcete bezpečný nábytek pro děti zvolte kvalitu značky DENELL Trade. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, sídlíme v Praze 1 v ulici Mostecká. Více o veškerém sortimentu najdete na našem e shopu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Nábytek pro mateřské školy Praha, bezpečný dětský nábytek, skříně, ...

Nábytek pro mateřské školy Praha, bezpečný dětský nábytek, skříně, ...

Zabýváme se výrobou nábytku pro zařízení předškolního vzdělávání dětí, vybavení pro mateřské školky.


Nábytek a herní prvky pro mateřské školy, s důrazem na bezpečnost

Nábytek a herní prvky pro mateřské školy, s důrazem na bezpečnost

Nábytek, herní prvky a další vybavení pro mateřské školy, jesle a dětské koutky vyrábí a dodává společnost DENELL Trade s.r.o. Vysoká kvalita provedení, bezpečnost a atraktivní design.