Zadavatelem microsite je firma I. ČLTK Praha, spol. s r.o.Tennis Klub Praha - pronájem tenisových kurtů, výuka tenisu pro děti i dospělé

I. ČLTK spol. s.r.o. Tennis Klub Praha je tenisový klub v Praze, který vítá všechny tenisové nadšence, ať už jde o rekreační či závodní tenisové hráče, mládež nebo děti.Pro všechny milovníky sportu a pak zvláště tenisu je tu I. ČLTK Praha - Tennis Klub Praha, který sídlí v centru Prahy na ostrově Štvanice a nadchne každého tenisového nadšence.

Ať už si rádi zahrajete jen tak rekreačně nebo jste závodním tenistou, Tennis Klub Praha je to pravé místo pro Vás. V rámci svých služeb nabízí:

- pronájem tenisových kurtů venkovních i krytých
- výuku tenisu
- beachvolejbalové hřiště a multifunkční hřiště
- wellnes centrum
- fyzioterapie
- prostory pro firemní akce

Pokud chcete, můžete se stát členy Tennis Klubu Praha a získáte tím plno výhod jako je využívání posilovny, wellnes centra nebo venkovního bazénu zdarma. Každoročně se pak můžete těšit na řadu společenských akcí, které pro Vás připraví.

Pro děti je tu k dispozici Tenisová školička, která je vhodná pro děti do deseti let. Ta je naučí všemu, co ke hře budou potřebovat a s trochou talentu a štěstí se mohou stát reprezentativními členy Tennis Klubu Praha.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY