Zadavatelem microsite je firma Ubytovna Praha s.r.o.Levné ubytování v Praze - standardní vybavené pokoje až po plně vybavené apartmány

Ubytovna Praha nabízí levné ubytování pro zaměstnance firem, obchodní cestující, jednotlivce, ale i rodiny s dětmi v Praze a za rozumné peníze a blízko centra.Chystáte se do Prahy a sháníte ubytování, které pro Vás bude finančně dostupné? Pak se podívejte na nabídku Ubytovna Praha, která nabízí levné a přitom komfortní ubytování v Praze.

Ubytování je vhodné pro obchodníky na cestách, firemní zaměstnance, jednotlivce, sportovní skupiny ale i pro rodiny s dětmi, které se chystají do Prahy na rodinný výlet.

Vybrat si můžete ze dvou typů zařízení a to Ubytovna Praha BRYSKOVA nebo Ubytování v apartmánech. Záleží pouze na Vás, jaké typ ubytování zvolíte. Pokud hledáte opravdu něco jednoduchého můžete si vybrat z varianty Basic, pro náročnější jsou tu pak varianty Standard, Komfort a plně vybavené apartmány. Od jednotlivých typů se pak odvíjí i vybavení pokoje. Od základního s postelemi a skříní po plně vybavené apartmány s kuchyňkou, TV, sociálním zařízení atd.

Ubytovna Praha je tu pro všechny, kteří chtějí navštívit Prahu a ubytovat se v ní za rozumnou cenu v pěkném a čistém prostředí, ať už na pár dní v rámci výletu nebo dlouhodobě.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY