Zadavatelem microsite je firma M. NAVY, s.r.o.Obalové materiály, stretch fólie, dřevěné, plastové a kovové obaly, vázací a lepící pásky

Výrobou a prodejem obalových materiálů jako jsou dřevěné, plastové a kovové obaly, stretch fólie se zabývá společnost M. NAVY, s.r.o.Obalový materiál firmy M. NAVY, s.r.o. slouží nejen k přepravě a skladování zboží, ale své využití má také při ochraně materiálů a zboží náchylných k poškození. Společnost se zabývá výrobou a prodejem obalového materiálu. Nabízíme širokou škálu obalových materiálů jako jsou stretch fólie, dřevěné, plastové a kovové obaly, vázací a lepící pásky, bariérové fólie, vlnitou lepenku.

K naší činnosti patří také balení zboží na zakázku jak pro export, tak i v expedici. V našem sortimentu si také jistě vyberete z nabídky pro fixaci zboží např. zakládací klíny, ukotvovací kolejnice, kotevní prvky, fixační vaky a mnoho dalšího.

Jsme ryze česká rodinná firma s dlouholetými zkušenostmi. Jsme považování jako jedna z nejspolehlivějších a prozákaznicky orientovaných výrobců a dodavatelů obalových materiálů na střední Moravě.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Obalový materiál - obaly, balicí papír, stretch fólie, vázací pásky

Obalový materiál - obaly, balicí papír, stretch fólie, vázací pásky

Velký výběr obalového materiálu, od balicího papíru, obalů až po stretch folie a vázací pásky naleznete u naší firmy M. NAVY, s.r.o. z Valašského Meziříčí.