Zadavatelem microsite je firma Kovo Vlašic s.r.o.Kovovýroba z oceli a nerezi v okrese Hodonín, svářečské, zámečnické, soustružnické práce, frézování, montáž

Firma Kovo Vlašic s.r.o. se sídlem v okrese Hodoníny se již od roku 1995 zabývá zakázkovou kovovýrobou z oceli a nerezi. Vyrábíme především zábradlí, schody, vrata, brány a také mnoho dalších věcí.Firma Kovo Vlašic s.r.o. se sídlem v okrese Hodoníny se již od roku 1995 zabývá zakázkovou kovovýrobou z oceli a nerezi. Vyrábíme především zábradlí, schody, vrata, brány a také mnoho dalších věcí. V rámci kovovýroby provádíme také svářečské, soustružnické a zámečnické práce a frézování. Součástí naší činnosti je nejen výroba, ale také montáž. Nabízíme svařování různých materiálů a to jak černých, tak i nerezových, a to způsobem obalená elektroda, CO2, TIG, plamen, bodové a odporové sváření.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba kovových schodů Hodonín, zakázková výroba schodiště, zámečnické ...

Výroba kovových schodů Hodonín, zakázková výroba schodiště, zámečnické ...

Naše firma má zkušenosti v oblasti stavebního, strojního, bezpečnostního a ozdobného zámečnictví, své znalosti zužitkujeme při výrobě kovových schodů na zakázku.


Zámečnictví, kovovýroba, zakázková práce Hodonín, svařování nerezu, ...

Zámečnictví, kovovýroba, zakázková práce Hodonín, svařování nerezu, ...

Zámečnictví, kovovýroba, zakázková práce Hodonín, svařování černých a nerezových materiálů, frézování, soustružení, výroba vrat, schodů, konstrukcí, oplocení, haly, mříže, poklopy, zámečnické práce.