Zadavatelem microsite je firma SIKOP s.r.o.Kompletní izolace plochých a zatravněných střech, izolace proti zemní vlhkosti a tlakové vodě, izolace jezírek

Společnost SIKOP s.r.o. se sídlem v Praze se zaměřuje na kompletní izolace plochých a zatravněných střech. Mezi další činnosti patří izolace proti zemní vlhkosti, tlakové vodě.Hledáte spolehlivou firmu, která provádí izolační práce? Potřebujete izolovat plochou nebo zatravněnou střechu? Nebo sháníte společnost, která realizuje izolace zahradních jezírek, bazénů a nádrží?

Představujeme firmu SIKOP s.r.o. se sídlem v Praze, jejíž hlavní činností jsou izolační práce. Zaměřujeme se na kompletní izolace plochých střech. Obrátit se na nás můžete také v případě ostatních izolačních prací jako jsou izolace zatravněných střech, izolace proti zemní vlhkosti nebo tlakové vodě. Provádíme izolace jezírek, teras a balkónů.

Materiály, které používáme jsou hydroizolační vrstvy z PVC folií nebo asfaltových pásů. Jako tepelněizolační vrstvy používáme především desky z pěnového polystyrenu nebo minerálních vláken.

Společnost SIKOP s.r.o. byla založena již v roce 1994. Za tuto dobu jsme nasbírali nepřeberné množství zkušeností a plno spokojených klientů.

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zatravněné střechy Praha, dokonalý střešní biotip a odvod slunečního ...

Zatravněné střechy Praha, dokonalý střešní biotip a odvod slunečního ...

Jsme společnost zabývající se prováděním izolací plochých střech, teras a zatravněných střech.


Izolace  a opravy plochých střech, zahradních jezírek, bazénů Praha, ...

Izolace a opravy plochých střech, zahradních jezírek, bazénů Praha, ...

Izolace a opravy plochých střech, zahradních jezírek, bazénů Praha, izolace teras a balkonů, izolace proti zemní vlhkosti, izolace proti tlakové vodě, zatravněné střechy.