Zadavatelem microsite je firma Toman Motors s.r.o.Historické a zánovní vozy z USA a Kanady od Toman Motors s.r.o.

Toman Motors s.r.o. z Prahy pro Vás doveze krásné historické a zánovní vozy z USA a Kanady, provádí rovněž jejich servis, testaci, detailing a zajistí parkování.Jsou krásné, historické a pro některé jsou doslova uměleckým dílem. Řeč je o historických vozech s USA a Kanady, které si můžete i Vy nechat dovézt od společnosti Toman Motors s.r.o. z Prahy.

Společnost Toman Motors s.r.o. z Prahy poskytuje prodej a dovoz historických a zánovních vozů z USA a Kanady, které budete obdivovat nejen Vy, ale také Vaše okolí. Kromě těchto služeb společnost nabízí rovněž kompletní servis pro tyto vozy, včetně deatailingu, který zajistí, že bude o Vaše auto prvotřídně postaráno tak, aby bylo dobře a kvalitně ošetřeno a zanechalo si svůj vzhled.

Dovezené vozy pro Vás samozřejmě otestuje a to jak z pohledu technické způsobilosti tak z historického hlediska.

Pokud nevíte, kam svého nového miláčka zaparkovat, aby byl v bezpečí, pak ani s tím si nedělejte hlavu. Toman Motors s.r.o. nabízí parkování, které zajistí, že se Vašemu novému autu nic nestane.

Pro kompletní nabídku historických a zánovních vozů z USA a Kanady od firmy Toman Motors s.r.o. neváhejte navštívit jejich web.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY