Zadavatelem microsite je firma Sekyra Group, a.s.Realitní investice a developerská činnost pro rezidenční i komerční budovy - Sekyra Group a.s.

Sekyra Group a.s. z Prahy je developerská společnost, která přes dvacet let buduje tvář města svými neotřelými a inovativními projekty jako jsou sídla pro T-Mobile, Nestlé nebo Českou spořitelnu.Společnost, která buduje charakter města svými nezávislými, inovativními a smělými budovami, jak pro komerční, tak pro rezidenční využití. Tak by se dala nazvat společnost Sekyra Group a.s., která v Praze působí již přes dvacet let.

Za dobu svého působení v realitních investicích se společnost Sekyra Group a.s. zapsala svým jménem do mnoha velkým projektů, které pomohla vybudovat. Mezi ně patří například společnosti jako je Česká spořitelna, T-Mobile nebo Nestlé, ale mnoho dalších. Rovněž se podílela na výstavbě více jak 7 000 tisíc bytů.

Mezi její hlavní realitní investice a developerské projekty patří:

- kancelářské objekty
- obchodní prostory
- byty na prodej
- velká rozvojová území

Sekyra Group a.s. je developerská společnost, mezi jejich zákazníky patří jako koneční kupující bytových jednotek, tak velké tuzemské i zahraniční korporace.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY