Hydraulické hadice pro kapalná média – oleje, benzíny, horkou vodu, chladící kapaliny

Hydraulické hadice pro rozvod kapalných médií na zakázku zhotoví firma DAMATECH v Dačicích. Sestavíme Vám hydraulický okruh pro oleje, benzíny, horkou vodu, ale i chladící kapaliny.


Hydraulické hadice pro kapalná média Jemnice, Dačice
Hledáte v okolí Dačic nebo Jemnice firmu, kde zhotovují hydraulické hadice? Potřebujete speciální hadice pro rozvod kapalných médií? Navštivte firmu DAMATECH, spol. s r.o., která Vám na zakázku zhotoví hydraulické hadice pro kapalná média.

Na zakázku zpracuje hydraulické hadice v požadované tloušťce, délce a s určitým typem ukončovacího závitu. Námi vyhotovené hadice mají pracovní teplotu od -40 do +100°C, a lze je použít pro rozvod oleje, benzínů, horké vody, ale i chladících kapalin. Pro naše zákazníky sestavíme i celý hydraulický okruh pro kapalná média včetně spojek.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Hydraulické hadice se šroubením na míru - výroba na počkání

Hydraulické hadice se šroubením na míru - výroba na počkání
Zakázkovou výrobou hydraulických hadic se šroubením na míru nejen pro manipulační techniku poskytuje v okolí Třebíče a Dačic firma DAMATECH. Hydraulické hadice zhotovíme na počkání.

Pryžové tlakové hadice pro dopravu vzduchu a průmyslové vody

Pryžové tlakové hadice pro dopravu vzduchu a  průmyslové vody
Pryžové takové hadice pro dopravu průmyslové vody a vzduchu prodává firma DAMATECH, spol s.r.o. v Dačicích. Na zakázku zhotovíme hydraulické hadice v dané délce a určitým typem ukončovacího závitu.

Tlakové hadice pro rozvod průmyslových olejů a paliva

Tlakové hadice pro rozvod průmyslových olejů a paliva
Tlakové hadice pro rozvod průmyslových olejů a paliva pro použití v různých odvětvích v okolí Telče a Slavonic na zakázku vyrábí firma DAMATECH s.r.o. z Dačic.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA DAMATECH, spol. s r.o. Hydraulické hadice Dačice
WEBOVÁ STRÁNKA
DAMATECH, spol. s r.o.
www.damatech.cz
Adresa

Adresa

Antonínská 20
Dačice 380 01

damatech@seznam.cz
+420 602 587 656


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha