Zadavatelem microsite je firma Optika CihlářováOční optika, měření zraku, dioptrické brýle, sluneční brýle, kontaktní čočky

Oční optika Cihlářová nabízí kompletní služby v péči o Váš zrak a Vaše oči.Potřebujete nové dioptrické brýle nebo kontaktní čočky? Hledáte oční optiku ve které Vám poskytnou kompletní servis? Nevíte si rady s výběrem brýlí přímo pro Vás? Chcete vybírat z široké škály brýlí, aby Vám opravdu seděly a cítili jste se v nich dobře?

Představujeme Oční optiku Cihlářová se sídlem v Benátkách nad Jizerou a pobočkou v Lysé nad Labem. Jsme optika s dlouholetou tradicí a poskytujeme ten nejlepší servis pro Vaše oči. Při nákupu dioptrických brýlí nebo kontaktních čoček poskytujeme měření zraku zcela zdarma. V nabídce naleznete širokou škálu brýlí pro všechny věkové kategorie. Naprostou samozřejmostí je pomoc s výběrem správných brýlí i kontaktních čoček, ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

V naší pobočce Lysá nad Labem jsme pro Vás otevřeli oční ordinaci, neváhejte nás navštívit a vybrat si ty správné brýle nebo čočky přímo pro Vás.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY