Elektromontáže, výroba rozvaděčů, projekce elektrických zařízení, servis a údržba rozvodů

Společnost Elektroservis Liberec s.r.o. se zabývá elektromontážemi, výrobou rozvaděčů, projekcemi elektrických zařízení a servisem a údržbou rozvodů.Představujeme stabilní firmu Elektroservis Liberec s.r.o., která byla založena již v roce 1993. Za tuto dobu si získali mnoho spokojených zákazníků. Společnost si zakládá na kvalitě odvedené práce. Zaměstnanci jsou pravidelně školeni a mají mnohaletou praxi v oboru.

Firma Elektroservis Liberec s.r.o. nabízí především elektromontážní práce, výrobu rozvaděčů, projekcí, servisem a údržbou elektrických zařízení.

V oblasti silnoproudých elektromontáží společnost zajišťuje montáže elektrozařízení stavebních objektů, technologických částí staveb a občanské a bytové výstavby bez omezení velikosti napětí. Firma provádí a zajišťuje veškeré slaboproudé rozvody ve stavbách jak občanské vybavenosti, tak v průmyslových objektech. Výrobu rozvaděčů NN provádí Elektroservis dle přání zákazníka na základě předané nebo společností vypracované projektové dokumentace. Zajišťování servisu a údržby probíhá včetně zajištění vypracování a provádění potřebné legislativy pro převážně průmyslové podniky a správce objektů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY