Studium alternativní medicíny v oboru homeopatie Brno a Praha

Zajímáte se o homeopatii? Dáváte přednost alternativní medicíně před tou klasickou? Rozhodli jste se rozšířit své vědomosti v této oblasti?


Alternativní medicína - homeopatie
Začněte studovat na naší České škole klasické homeopatie v Brně a Praze a staňte se odborníkem v daném oboru.
Studium trvá tři roky a je realizováno přes víkendy a obsah studia je uzpůsoben, tak aby byly pokryty všechny odvětví homeopatie od dějin po praxi. Homeopatie zkoumá člověka jako celek a nezabývá se pouze jedním problémem. Ukončení probíhá závěrečnou zkouškou a udělením diplomu. Je zde možnost i postgraduálního studia. Přihlášku lze podávat přes webový formulář nebo osobně. Ceny studia jsou uvedeny na internetových stránkách školy.
Jsme tady od roku 1997 a hledáme zájemce z řad lékařů, laiků, i těch, kteří mají tento obor jako koníček. Lekce probíhají v Brně na adrese Čichnova 23 a také v Praze, přijeďte na adresu Kubatova 32/1 – Hostivař.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Studium homeopatie v České republice

Studium homeopatie v České republice
Nabídka studia alternatívní medicíny v České republice, tříleté studium homeopatie na jedné z nejlepších škol, možnost vlastní praxe a udělení diplomu po absolvování studia.

Škola klasické homeopatie

Škola klasické homeopatie
Kurzy klasické homeopatie, vzdělávání v oblasti medicíny, teoretické a praktické homeopatie, způsobu užívání realizuje Česká škola klasické homeopatie spol. s r.o.

Vzdělávání v klasické a postklasické homeopatie, kurzy v Praze a Brně

Vzdělávání v klasické a postklasické homeopatie, kurzy v Praze a Brně
Nadstandardní vzdělávání v oblasti homeopatie určené pro veřejnost, lékaře i léčitele nabízí Česká škola klasické a postklasické homeopatie spol. s r.o. v Brně a Praze.

Česká škola klasické homeopatie

Česká škola klasické homeopatie
Tříleté víkendové studium klasické homeopatie nabízí zájemcům z řad odborné i laické veřejnosti Česká škola klasické homeopatie spol. s r.o.

Studium homeopatie

Studium homeopatie
Zajímáte se o homeopatii a chcete se dozvědět více informací? Česká škola klasické homeopatie spol. s r.o. nabízí možnost tříletého víkendového studia klasické a postklasické homeopatie.

Škola homeopatie, výuka a kurzy klasické i postklasické homeopatie

Škola homeopatie, výuka a kurzy klasické i postklasické homeopatie
Česká škola klasické homeopatie spol. s r.o. zajišťuje výuku na víkendových kurzech klasické i postklasické homeopatie. Studium trvá tři roky a probíhá v Praze a v Brně.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Česká škola klasické homeopatie spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Česká škola klasické homeopatie spol. s r.o.
www.ceskahomeopatie.cz
Adresa

Adresa

Zahradní 380
Kamenný Újezd 373 81

info@ceskahomeopatie.cz
+420 603 803 175


Najdete nás také zde:

ARES
captcha