Zadavatelem microsite je firma Autoškola Pavel VenclovskýAutoškola a motoškola Venclovský, řidičské oprávnění skupiny AM, A1, A, B, E + kondiční jízdy

Autoškola a motoškola Venclovský nabízí výcvik pro skupiny řidičského průkazu sk. AM, A1, A, B, E + kondiční jízdy.Představujeme vám zavedenou autoškolu a motoškolu Pavel Venclovský se sídlem v Brně, která klade velký důraz na bezpečnost. Je nadmíru důležité si vybrat tu správnou autoškolu, která vás naučí zvládat vozidlo za každé situace.

Autoškola Venclovský nabízí výcvik pro skupiny řidičského průkazu AM, A1, A, B, E. Výcvik je zcela přizpůsoben vašim časovým možnostem. Pokud jste dlouho neřídili, chcete opět začít a potřebujete si vaše dovednosti "oprášit" můžete využít možnost kondičních jízd jak pro osobní automobily, tak pro motocykly.

Absolventi naší autoškoly mají sjednanou slevu při koupi nového motocyklu ve výši školného u společnosti Harley Davidson Brno.

Máte zájem si udělat řidičák nebo začít opět jezdit bezpečně? Neváhejte kontaktovat nebo přímo navštívit Autoškolu a motoškolu Venclovský na adrese Helfertova 7C v Brně.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Autoškola Brno, kurzy AM, A1, A, B, E, výuka jízdy na motocyklu

Autoškola Brno, kurzy AM, A1, A, B, E, výuka jízdy na motocyklu

Řidičské oprávnění skupiny AM, A1, A, B, E, výuka jízdy na motocyklu, automobilu s vlekem, kondiční jízdy dle individuální plánu zajišťuje Autoškola Pavel Venclovský, Brno.