Zadavatelem microsite je firma Hotel BarborkaHotel Barborka - příjemné ubytování v apartmánech blízko přehrady Lipno

Hotel Barborka leží v obci Přední Výtoň v blízkosti přehrady Lipno a nabízí příjemné ubytování v pokojích a apartmánech pro turisty, cyklomilovníky nebo rodiny s dětmi.Přijeďte objevovat krásy okresu Českého Krumlova, a to konkrétně do části u přehrady Lipna. Klidné zázemí a příjemnou atmosféru pro Vás chystá Hotel Barborka, který leží v blízkosti přehrady Lipno v malebné obci Přední Výtoň.

Hotel Barborka se nachází 200 metrů od přehrady Lipno a poskytuje ubytování v pokojích a apartmánech o celkové kapacitě 36 osob. Vhodný je jak pro rodiny s dětmi, tak pro pěší a cyklo turisty.

Pokoje s balkóny jsou vybaveny samostatnou koupelnou s WC, TV se satelitem, Wi-fi a minibarem. Pokud budete chtít, můžete si objednat snídaně, které se podávají v hotelu. Také můžete využít hotelovou kuchyni nebo nedalekou restauraci. Pro děti je pak připravený dětský koutek.

Ať už pojedete v létě za koupáním nebo na výlety, nebo v zimě na lyže, Hotel Barborka se nachází blízko rakouských hranic, můžete si být jisti, že v Hotelu Barborka se budete cítit jako doma.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY