Zadavatelem microsite je firma Pure Up studioMake up studio, denní a večerní líčení, svatební líčení, barvení obočí, vizážistický kurz

Make up studio Pure Up - Alice Kršíkové nabízí denní, večerní, extravagantní a svatební líčení. Nabízíme také úpravu obočí a individuální vizážistické kurzy.Chystáte se na mimořádnou událost a chcete být krásná? Nebo si rovnou pohráváte se myšlenkou si udělat individuální vizážistický kurz? Neváhejte navštívit naše moderní make up studio Pure Up v Praze.

Náš tým je tvořen ze samých profesionálů s dlouholetými a bohatými zkušenostmi. Neustále se inspirujeme a vzděláváme. Naší prioritou jsou spokojené zákaznice, které se k nám budou rády vracet.

V nabídce naleznete denní, večerní, extravagantní i svatební líčení a úpravu obočí (laminace, barvení úprava). Lze u nás absolvovat individuální vizážistický kurz ve kterém dostanete doporučení vhodných produktů, kurz zahrnuje osobní konzultace s art directorkou, ukázku ideálního denního a večerního líčení + technik.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY