Škola pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami ZŠ a SŠ

Máte doma dítě se zdravotním, mentálním postižením či znevýhodněním? Potřebuje pro rozvoj a naplnění svého vzdělávání podpůrná opatření, které mu klasická základní škola nedopřeje?


Učební obory a praktická škola
Chcete dopřát svému potomkovi to nejlepší vzdělání s jeho individuálními potřebami? V tom případě jsme zde pro Vás - Střední škola a základní škola Žamberk.

Poskytujeme vzdělání dětem se speciálními vzdělávacími potřebami a nejen těm. Po ukončení základní devítileté školy mohou děti zůstat stále u nás ve známém prostředí. Zajišťujeme i středoškolské vzdělávání a to, tříleté i dvouleté učební obory a roční praktickou školu.
Ze tříletých učebních oborů si můžete vybrat z široké nabídky jako cukrář, kuchař, řezník a uzenář, zedník či pečovatelka. Nabízíme i dvouleté stravovací provozy, provoz služeb, prádelen či cukráren.
Neváhejte a přihlaste se buďto na základní či střední školu, která Vám zaručí individuální přístup dle speciálních potřeb dětí a studentů. Naši školu najdete v Žamberku na adrese Tyršova 214.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Střední škola a základní škola Žamberk, vzdělání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami

Střední škola a základní škola Žamberk, vzdělání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami
Střední škola a základní škola Žamberk poskytuje základní vzdělání a střední vzdělání v odborném učilišti a praktické škole.

Střední škola a základní škola Žamberk, učiliště, cukrář, řezník, pečovatelka, zedník, catering

Střední škola a základní škola Žamberk, učiliště, cukrář, řezník, pečovatelka, zedník, catering
Střední škola a základní škola Žamberk, učiliště, cukrář, řezník, pečovatelka, zedník, catering, domov mládeže, školní jídelna, družina, vzdělání pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Střední škola a základní škola Žamberk
WEBOVÁ STRÁNKA
Střední škola a základní škola Žamberk
www.oupszamberk.cz
Adresa

Adresa

Tyršova 214
Žamberk 564 01

oups@oupszamberk.cz
+420 465 614 472


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha