Ordinace praktického lékaře pro dospělé v okrese Břeclav

Bydlíte v okrese Břeclav a hledáte spolehlivého praktického lékaře pro sebe či své blízké? Nejlepším řešením je tedy zaregistrovat se v ordinaci MUDR. BLANKA STUDÝNKOVÁ, S.R.O. v Rakvicích.


Pro všechny své pacienty od 18 let zajišťuji odbornou lékařskou pomoc v rámci praktického lékařství. Dbám na pravidelnou prevenci, odběry a vyšetření. Díky mé dlouholeté praxi se můžete spolehnou na kvalitní diagnostiku a profesionální léčebnou péči. Samozřejmostí je léčba chronických i akutních nemocí či poranění. V případě potřeb bez problému doporučím odborné lékařské pracoviště. Provádím laboratorní odběry biologického materiálu, EKG, aplikaci očkovacích látek, vyšetření a potvrzení například na řidičský i zbrojní průkaz.
Ordinaci praktického lékaře pro dospělé MUDR. BLANKA STUDÝNKOVÁ, S.R.O. najdete v Rakvicích na adrese Náměstí 15. Zavítat k nám můžete v ordinačních hodinách, a to každý všední den od 7 hodin.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Praktický lékař pro dospělé Rakvice, preventivní, léčebná a diagnostická péče, možnost parkování

Praktický lékař pro dospělé Rakvice, preventivní, léčebná a diagnostická péče, možnost parkování
V naší ordinaci praktického lékaře pro dospělé poskytujeme preventivní, léčebnou a diagnostickou péči, navštivte ordinaci v Rakvicích okres Břeclav.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MUDr. Blanka Studýnková, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MUDr. Blanka Studýnková, s.r.o.
www.mudrstudynkova.cz
Adresa

Adresa

Náměstí 15
Rakvice 691 03

b.studynkova@seznam.cz
+420 519 349 200


Najdete nás také zde:

www.mudr-studynkova.czARES
captcha