Řízená kontrolovaná detoxikace organismu pod dohledem detoxikačního poradce

Helena Janušková ze Zlína pomáhá u dospělých i dětí s chronickými potížemi. Využívá metodu C.I.C - řízená kontrolovaná detoxikace organismu. Svěřte se do rukou detoxikačního poradce.


řízená kontrolovaná detoxikace organismu Zlín
Při dlouhotrvajících nebo chronických potížích může pomoci detoxikace organismu, která vede k očistě těla i duše. Neváhejte se obrátit na Helenu Januškovou ze Zlína. Pod dohledem detoxikačního poradce docílíte přirozené rovnováhy všech funkcí organismu - pohybových, metabolických, obranných i emočních.

Využíváme C.I.C. metod Cotrolled Inner Cleansing - řízená kontrolovaná detoxikace. Jde o neinvazivní metodu, kdy je nastartováno vylučování toxinů z těla pomocí vlastní imunity.

Pro navrácení přirozené obranyschopnosti organismu pomáhají doplňky stravy, čistě přírodní přípravky Joalis, nedodávají tedy do těla žádnou chemickou látku. S přípravky Joalis poskytneme organismu informaci, jak se zbavit toxinů s využitím přirozených samoléčicích schopností.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Regererace těla - dárkový poukaz na klasické, relaxační, Thajské masáže

Regererace těla - dárkový poukaz na klasické, relaxační, Thajské masáže
Helena Janušková ve svém studiu ve Zlíně kromě detoxikace organismu provádí i Thajské masáže nebo klasické, relaxační i Dornovou metodou. Dopřejte si regeneraci těla. K dispozici i dárkové poukazy.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Helena Janušková Detoxikace masáže Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
Helena Janušková
www.detoxikace-masaze.cz
Adresa

Adresa

Tyršovo nábřeží 487 (hotel Saloon)
Zlín 760 01

detox.masaze@seznam.cz
+420 732 261 923


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha