Výroba betonových plotů, betonových a okrasných prvků Frýdek-Místek, široký sortiment dlažeb, obrubníků, prvků pro odvodnění aj.

Firma Škvára Produkt s.r.o. se již od roku 1992 zabývá výrobou především betonových plotů a také betonových a okrasných prvků. Sídlíme ve vlastních výrobních prostorách ve Frýdku-Místku.


Výroba betonových plotů, betonových a okrasných prvků Frýdek-Místek
Firma Škvára Produkt s.r.o. se již od roku 1992 zabývá výrobou především betonových plotů a také betonových a okrasných prvků. Sídlíme ve vlastních výrobních prostorách ve Frýdku-Místku. Součástí našeho sortimentu je široký sortiment dlažeb, obrubníků, prvků pro odvodnění, zatravňovacích tvárnic, ale také plotů atd. Naší výhodou jsou příznivé pořizovací náklady, max. pevnost, trvanlivost, vysoká odolnost a rychlost zhotovení produktů. V současnosti se zaměřujeme na precizní a rychlé provedení montáže plotů a pokládky dlažby zkušenými zaměstnanci a bezplatné poradenství, vč. cenové kalkulace a dopravy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Výroba a prodej betonových výrobků, betonové ploty, dlažby a obrubníky

Výroba a prodej betonových výrobků, betonové ploty, dlažby a obrubníky
Společnost ŠKVÁRA produkt, s.r.o. se věnuje výrobě a prodeji betonových výrobků. V našem sortimentu naleznete betonové ploty, dlažby, obrubníky, zatravňovací panely či odvodňovací systémy.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ŠKVÁRA produkt, s.r.o. betonové ploty
WEBOVÁ STRÁNKA
ŠKVÁRA produkt, s.r.o.
www.skvarasro.cz
Adresa

Adresa

Nové Dvory - Kamenec 3439
Frýdek - Místek 738 01

skvarasro@volny.cz
+420 602 435 573


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha