Zadavatelem microsite je firma Šikland, a.s.Zábavní park Šikland - čeká na Vás strašidelný zámek, westernové městečko nebo aquapark

Zábavní park Šikland je největší přírodní park v České republice a můžete se v něm těšit na westernové městečko, přírodní aquapark, strašidelný zámek a mnohé další atrakce pro děti i dospělé.Kam s dětmi na výlet nebo na dovolenou? Nechce se Vám k moři? Nenapadá Vás kam vyrazit, aby tam byla zábava pro dospělé, ale hlavně i pro děti? Tak sbalte kufry a zajeďte si na rodinnou dovolenou do Šiklandu.

Šikland je největší přírodní park v České republice a může se pochlubit přímo fantastickou zábavou pro celou rodinu. Park se nachází v obci Zvole nad Perštejnem, která leží v okrese Žďár nad Sázavou.

Ubytovat se můžete v jednom ze dvou hotelů a to v Hotelu Colorado Grand nebo Hotel Arizona, ale k ubytování slouží i Central kemp, kde můžete využít stanu, chatky, srubu nebo třeba mobilhouse.

Nekonečná zábava Vás pak čeká v:

- westernovém městečku
- přírodním aquaparku
- strašidelném zámku Draxmoor

a mnohé další jako jízda na elektrickém býku, lanový park, rýžování zlata a drahokamů a nebo se nechte vyfotit v dobových kostýmech.

To a mnohem více Vás a Vaši rodinu čeká v největším přírodním parku Šikland u nás v ČR.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY