Zadavatelem microsite je firma Farma Malenice Pavel FrnochJízdy na koních a ubytování pro rodiny s dětmi na malebné Farmě Malenice

Farma Malenice v okrese Strakonice leží nedaleko Národního parku Šumava a láka na dovolenou pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Užijte si jízdy na koních, pro začátečníky i pokročilé.Jste milovníci koní a nejkrásnější pohled na svět je pro Vás z koňského hřbetu? Nebo jste na koni ještě nejeli, ale rádi byste si to zkusili? Ať tak či tak je tu pro Vás Farma Malenice, která Vám tento jedinečný zážitek umožní.

Farma Malenice leží ve vesnici Malenice, která se nachází v okrese Strakonice nedaleko Národního parku Šumava. V tomto malebném kraji najdete plno příležitostí pro pěší i cyklo turistiku. A Farma Malenice je rovněž ideální místo, kam na výlet s dětmi.

Farma Malenice poskytuje ubytování Na Statku nebo Na Farmě a využít můžete i rozlehlé zahrady, grilu nebo venkovního ohniště a trampolíny pro děti.

Jízdy na koních jsou jak pro začátečníky, tak pro zkušené jezdce. Na farmě mají rovněž další hospodářské zvířata jako krávy, ovce, kozy, slepice nebo králíky a husy. Děti si tak na vlastní kůži můžou zkusit jaké to je bydle na farmě a starat se o hospodářské zvířata.

Ubytovat se můžete i s vlastními koňmi, pro které je připravená stáj se stelivem i krmením.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY