Útulný penzion uprostřed Lednice – krásné místo pro Vaši dovolenou

Ubytování uprostřed Lednicko-valtického areálu, skvělý penzion pro dovolenou na jižní Moravě, ubytování pro páry i rodiny v Lednici.


Ubytování uprostřed Lednicko-valtického areálu
Skvělé víno a krásné vinice, spousty cyklostezek a zajímavých míst, dobří lidé a báječné jídlo. Líbila by se vám dovolená v takové společnosti? Pojďte si toto vše užít k nám do penzionu Harmony, na skvělé místo v srdci jižní Moravy, do Lednice!
Náš penzion se nachází ve velmi atraktivní turistické destinaci a nabízí svým zákazníkům to nejlepší ubytovaní a perfektní servis. Ubytovat se můžete kousek od zámku v Lednici, a budete mít tak všechny lákadla na dosah. Máme nachystané dvojlůžkové pokoje a apartmány. Je možno si zvolit ubytování i se snídaní, penzion má k dispozici krásný bazén, zázemí pro děti, vlastní restauraci a komfortně vybavené pokoje. Je zde také možnost uspořádat společenskou akci, oslavu nebo firemní večírek. Informujte se u nás na webu, na telefonní čísle nebo přijeďte rovnou k nám.
Rezervaci lze provést přes formulář umístěný na internetových stránkách, přes e-mail nebo telefonicky. Užijte si tak krásy okolí Valtic, těšíme se na vaši návštěvu! Budeme na vás čekat na adrese na ulici Břeclavská 807.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Penzion Harmony Lednice, útulné ubytování v apartmánech, Zámek Lednice, Lednický minaret, památky

Penzion Harmony Lednice, útulné ubytování v apartmánech, Zámek Lednice, Lednický minaret, památky
Moderní a útulné ubytování v srdci Lednice nabízí Penzion Harmony s.r.o.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion Harmony s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Penzion Harmony s.r.o.
penzion-harmony.cz
Adresa

Adresa

Břeclavská 807
Lednice 691 44

info@penzion-harmony.cz
+420 723 312 210


Najdete nás také zde:

ARES
captcha