Zadavatelem microsite je firma Obec NivniceObec Nivnice láká turisty Nivnickou riviérou, horskou turistikou a lidovými obyčeji

Obec Nivnice leží nedaleko města Uherský Brod v části zvané jako Moravské Slovácko a na jižní a východní straně je obklopena pohořími Bilých Karpat a Velkého Lopeníku.Objevujte krásy Moravského Slovácka v obci Nivnice, která leží nedaleko města Uherský Brod.

Obec je situována nedaleko pohoří Bilých Karpat na jižní straně a na východní přechází v pohoří Velký Lopeník a tak je výbornou destinaci pro začátek výletu na nějaký ten výšlap.

Ale ani v obci Nivnice se nudit nebudete. Obec patří do části Moravského Slovácka, takže po celý rok udržuje krajové zvyky a obyčeje, které zahrnují různé společenské akce a tradiční kroje.

V obci najdete například Bártkův mlýn, který je v současné době považován za rodiště J. A. Komenského nebo rozhlednu U kaple Nejsvětější trojice. Na kraji obce se pak nachází Nivnická riviéra, kde se můžete ubytovat v chatkách nebo ve stanu, zajít si na koupaliště s dětským brouzdalištěm nebo využít tenisové či volejbalové kurty.

Tak hurá na výlet do kouzelného kraje Moravského Slovácka.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY